Vladimír Ekart

Vladimír Ekart - The Reconnection a ostatní

Možná vypadá zvláštně, když na naše vlastní stránky píši svojí vlastní referenci, ale musím to udělat, protože všechny věci, které pro naše klienty připravujeme jsem sám prošel a hodně mě ovlivnily.

The Reconnection a Rekonektivní léčení pro mě znamenal největší životní posun. Kdybych to měl k něčemu přirovnat, tak je to jako kdybych zemřel a narodil se ve stejném těle. Můj život před a po Reconnection se nedá vůbec srovnávat.
Je to v mnoha oblastech jiné. Přišlo to postupně ve vlnách. Mám jiné vztahy - se všemi.
Moje tělo se chová úplně jinak. Je vitální, energické, jinak se cítím. Méně spím. Jinak jím. Vnímání všeho je daleko hlubší.
S Reconnection přišel i přirozený klid a rovnováha mysli. Jsem schopen jít vnímáním do velké hloubky, přitom mě to neodpojuje od každodenního života. Naopak. Je to jedna z nejúžasnějších věcí, co jsem na sobě zažil.


Kurz Objevte a naplňte své sny jsem pro sebe osobně dělal nejméně 5x.
Byl to první kurz, který pro mě byl úplně ucelený a způsobil, že dnes dělám to, co dělám. Když jsem si díky tomuto kurzu poprvé nastavil život jak bych ho chtěl opravdu mít, nedovedl jsem si představit, jak bych to z místa kde jsem byl udělal.
Ale kurz jde do takové hloubky, že mi postupně začal otevírat dveře k realizaci všeho, co jsem si ve své první vizi vytvořil. Pokaždé mě kurz posune a pokaždé vidím na stejných cvičeních, jaký jsem udělal pokrok.

Stejným způsobem jsem na sobě vyzkoušel i ostatní kurzy a programy co nabízíme našim klientům. Včetně koučování a mentoringu.
Ve svém životě využívám kombinaci toho všeho a je to často velmi dynamické a zábavné.
Hlavně je to tvůrčí. Dnes se díky věcem, co lidem sám nabízím, životem opravdu bavím.
Je to pro mě velké dílo, před kterým mám velkou úctu a respekt.

Děkuji všem a všemu, co v mém životě pomohlo složit tuto nádhernou mozaiku.
 


Sdílejte

Facebook

YouTube

Novinky mailem

Nahoru ↑