Vladimír Ekart

Vladimír Ekart

Jmenuji se Vladimír Ekart a osobním rozvojem a prací s lidmi se zabývám přes 22 let.

Považuji sám sebe za velkého dobrodruha a každý okamžik mého života je pro mě výzvou posunout se zase dál a objevit další souvislosti, které k našemu životu patří.

Vždy jsem hodně experimentoval sám na sobě a zabýval jsem se různými metodami - některé z nich bych nazval duchovními a některé velmi pragmatickými a praktickými cestami a nástroji. Úspěšně na sobě testuji všechny metody, které s tím souvisí.

V počátcích mého objevování, kolem 20. roku mého života, jsem se hodně zabýval buddhismem a Zen-buddhismem. Zároveň jsem také studoval ekonomické a manažerské systémy, abych byl schopen aplikovat své sny do každodenní reality.
Významnou roli v mém poznání sehrála i moderní věda spojená s nejnovějšími poznatky fungování lidského mozku, těla a kvantová fyzika.

Přes 20 let podnikám a učím se rozvíjet a vést naše projekty.

Posledních několik let spolupracuji s lidmi při osobním koučování nebo společných seminářích. Na základě mých osobních zkušeností a ověřených koučovacích metod pomáhám najít lidem jejich vlastní cestu. Zároveň se tím sám hodně učím a rozvíjím. Je to úžasná interakce a velká příležitost otestovat na sobě vše, co učím i ostatní. Vřele Vám doporučuji testovat vše přímo na sobě.

V roce 2010 jsem rok studoval dálkově v Americe s Dr. Joe Vitalem a jeho osobními kouči.
Toto studimu mi dalo hodně v oblasti systému osobního rozvoje a jeho aplikaci do praxe.
V tom samém roce jsem se setkal s vynikajícím českým koučem a lektorem Emanuelem Byrtusem a naučil se, jak aplikovat koučovací metodu Result a osobnostní systém Enneagram.
Emanuel Byrtus mě naučil hodně i v oblasti vnitřního klidu a umění používat techniky spojení a uvolnění v každodenní praxi.

V roce 2012 jsem se setkal s Dr. Ericem Pearlem, The Reconnection a Rekonektivním léčením.
I když jsem nikdy osobně o léčení neuvažoval a spíše mě toto téma odpuzovalo, tato metoda mě zcela fascinovala. Pochopil jsem, že léčení v této podobě je postaveno na naší schopnosti navýšit svůj životní potenciál a posunout se v mnoha oblastech mnohem dál než jsme si dovedli dříve představit.

Absolvoval jsem všechny 3 úrovně seminářů The Reconnection a Rekonektivního léčení. Tato práce mě svými výsledky tak zaujala, že jsem se v roce 2013 přihlásil na mentorský seminář a na počátku 2014 jsem se stal jediným mentorem pro Českou republiku a členem mezinárodního školícího týmu.
Od té doby poskytuji The Reconnection a Rekonektivní léčení nejen ve své praxi v našich pobočkách, ale podporuji i praktiky The Reconnection a Rekonektivního léčení v ČR, dělám večerní prezentace a  společně s   Dr. Ericem Pearlem a jeho týmem školím lidi na seminářích v zahraničí.

The Reconnection a Rekonektivní léčení mi přineslo do života změny, které bych si dříve nedovedl ani představit. Zároveň mi pomohlo najít způsob, jak posunout své vnímání na úroveň kvantového chápání světa, ve kterém žijeme a jeho aplikace do každodenního života.

Během své praxe pomáhám lidem v transformaci do nové verze jejich života.
Při své práci používám mentoring, koučování a The Reconnection.
Všechny věci, které při své práci klientům doporučuji, jsem sám prošel a vyzkoušel ve své verzi reality.

Pracuji pouze s lidmi, kteří jsou rozhodnuti svůj život posunout na další úroveň a jsou připraveni se své transformaci věnovat.
Změna není jednoduchá. Vyžaduje odhodlání, trpělivost a ochotu připustit si věci, které již nejsou v mém životě funkční. Pak jsme připraveni na cestu dál.
Musíme být ochotni opustit starou verzi reality a přijmout do svého života nové návyky a způsoby řešení situací.

Můj způsob práce je velmi individuální a odpovídá povaze klienta a projektu, který řešíme.
Většinou je naše společná práce velmi intenzivní.
Během naší spolupráce se dotýkáme všech oblastí života klienta, protože nic není oddělené.
Všechno spolu souvisí a úspěch jedné oblasti je závislý na rovnováze v dalších oblastech našich životů.

Klient, který se mnou projde transformačním procesem, se naučí používat účinné nástroje pro změnu do té míry, že je schopen po ukončení spolupráce být naprosto samostatný a nepotřebuje se vracet stále dokola.

Vychovávám lidi samostatnosti. Učím své klienty najít svůj vlastní potenciál a svoji vlastní jedinečnost. Pěstuji u každého z nich schopnost být sami sobě koučem a trenérem.
Lidé, kteří se mnou prošli transformačním procesem se zřídka účastní dalších programů na osobní rozvoj. Znají vlastní schopnosti i svůj potenciál.

Mým cílem je kompletní přeměna životní situace klienta. Spolupracuji s lidmi na všech úrovních.

Pracuji s:

  • lidmi, kteří potřebují dát dohromady svůj osobní život
  • lidmi, kteří jsou nespokojeni s tím co dělají a chtějí to změnit
  • lidmi, kteří si chtějí zlepšit své vztahy
  • lidmi, kteří cítí, že jejich život je nenaplňuje a rádi by to změnili
  • lidmi, kteří vedou společnosti nebo jsou vysokými manažery ve společnostech a korporacích a chtějí se posunout ve své kariéře a zároveň mít vyrovnaný osobní život 

Osobně věřím, že jsme schopni žít spokojený a naplněný život. Zároveň věřím, že změna není jednoduchá, a že je dobré občas požádat o spolupráci při změně někoho, kdo je schopen to vnímat z nadhledu. Já sám jsem v životě spolupracoval s mnoha lidmi u nás i v zahraničí během svých změn.

Díky tomu jsem načerpal velké množství zkušeností, které dnes využívám při práci s dalšími lidmi.

Tuto možnost nabízím i Vám

Vladimír Ekart

ssss

foto

foto

Foto 1Sdílejte

Facebook

YouTube

Novinky mailem

Nahoru ↑