Kniha a e-book

O Čem kniha je?

Tato kniha se zabývá objevováním našich velmi důležitých životních snů. Není pouze o tom, jak své sny objevit, ale hlavně o tom, jak je prakticky uvést do vlastního života.

Každý to v sobě máme, od dětství víme, čím chceme být a co chceme dělat. Máme sny a toužíme po tom je naplnit. Později na ně zapomínáme a odsouváme je do sklepa nebo na půdu našeho života a naše hravost a radost se postupně vytrácí.

Rozpomínání si na svoje sny a jejich naplňování je vlastně návratem do svého dětství – návratem sama k sobě. Probudíme v sobě znovu své malé dítě a spojíme tak důležité části naší bytosti.

Tu dospělou, která má v sobě schopnost se rozhodovat a vidět svět z praktické stránky a tu dětskou, hravou a radostnou část, která nezná omezení.

Nalezení a naplňování vlastních snů je jedna z cest k naší celistvosti. Jsem o tom hluboce přesvědčen.

Proto Vám zde nabízím tohoto praktického průvodce na cestu za objevením Vašeho důležitého snu a jeho naplněním.

Tato kniha vyšla v elektronickém formátu i v angličtině a prodává se na Amazon.com, Apple iBook store a dalších světových serverech.

 

Ukázky z knihy

"Cesta ke svému snu je návratem k sobě. Každý svůj sen známe. A co je důležité? Každý máme plný potenciál svůj sen naplnit! Jakmile se rozhodneme svůj sen znovu nalézt a naplnit jej, zjistíme, že jsme byli vždy vybaveni vším, co k tomu potřebujeme.

Toto je velmi důležité. Odjakživa známe svůj sen – své poslání.
A máme všechny dispozice k jeho naplnění. To, co musíme udělat, je najít odvahu a vykročit. Je třeba najít v sobě vášeň a udělat si závazek svůj sen objevit a naplnit." (Kap. 2.)„Komfortzóna je prostor, na který jsme zvyklí a je nám v něm určitým způsobem dobře, cítíme se zde pohodlně.Vystoupení z této komfortzóny může znamenat riziko – strach, nebezpečí.
Můžeme narazit na věci, které neznáme nebo udělat chybu. Někdy máme tendenci setrvávat ve stavu a v situacích, které nám nevyhovují nebo škodí.
Je třeba se citlivě zamyslet nad tím, zda má pro nás naplnění snu, který jsme objevili, opravdu smysl a poté přehodnotit náš současný stav. Zamyslet se nad tím, co nám na našem současném stavu vyhovuje, co naopak ne a to změnit." (Kap. 6)"Největší zabiják dobrých nápadů a inspirací je odkládání. Někdy si říkáme: „ To je dobré, možná bych to mohl/a ​zkusit. Nechám to na zítra a uvidím“. Odložíme to a druhý den se k tomu třeba také nedostaneme.

Uplyne několik dní, možná týden a už nám to připadá jako bláznivý nápad. Nemáme už energii nápad následovat nebo nás strhne každodenní realita a povinnosti a tak jej necháme být. Nebo se do realizace za čas pustíme a chvíli nám trvá, než se do ní opět dostaneme. To je ta lepší varianta.

Dělejte to hned. Následujte svou inspiraci. Jděte a využijte vlnu energie a radosti, která s inspirací většinou přichází. Dělejte inspirované akce." (Kap. 10)Sdílejte

Facebook

YouTube

Novinky mailem

Nahoru ↑