Dr. Eric Pearl opět v Praze

Dr. Eric Pearl opět v Praze s O.N.E. Experience

(Článek do časopisu Rekonektivního Centra od Vladimíra Ekarta)

Je to už skoro 2 roky, co tu byl naposledy Dr. Eric Pearl se svým The Reconnection týmem učit metodu Reconnective Healing.
Letos 9 - 11.března 2018 máte zase možnost se s ním osobně potkat u tohoto skvělého zážitku.Tato metoda je zajímavá svojí naprostou jednoduchostí a už fascinovala miliony lidí po celém světě.
Přes 120 000 lidí se již osobně zúčastnili živých tréninkových programů osobně s Dr. Ericem Pearlem naučili se tuto metodu používat, jak pro sebe a své okolí, tak i předávat dalším lidem.

Víkendové, živé programy Reconnective Healing jsou velmi silným a život měnícím zážitkem.
Já osobně jsem byl jako instruktor na těchto živých akcích mnohokrát a stále znovu mě to fascinuje.Jednoduchost, nekomplikovanost a vysoká účinnost celé metody je slovy řečeno "Krásná".
Naučit se to může doslova každý. Není rozdíl jestli je někdo v tomto oboru úplně nový nebo má již zkušenosti s mnoha dalšími metodami.
 

Minulý rok udělal Dr.Eric Pearl a jeho tým velkou změnu v systému výuky Reconnective Healing.
Jednu celou část programu natočili do 8 hodin videa a účastníci jí mohou shlédnout v klidu svého domova online. A hlavně se k ní mohou vracet, kdykoliv potřebují.Druhou část programu ponechali živě, aby si studenti mohli vše mezi sebou vyzkoušet a sdílet spolu s Ericem celou filozofii osobně.
Zároveň si pod jeho vedením osvojí vše důležité a mají možnost se ptát a diskutovat na toto téma osobně s člověkem, který se touto metodou zabývá přes 20 let.


Je to nezapomenutelný zážitek a pro mnoho lidí přinese rozsáhlou změnu myšlení i životní úrovně

Více informací najdete ZDE


Těším se, že se tam s Vámi potkám.

Vladimír Ekart – mentor, instruktor a praktik The Reconnection a Rekonektivního léčení


 
Zde je krátké video o této metodě s lidmi, kteří tím osobně prošli: 
 
 
 


Sdílejte

Facebook

YouTube

Novinky mailem

Nahoru ↑