Co je Reconnective Healing

Co je Reconnective Healing?

(Článek do časopisu Business Soire od Vladimíra Ekarta)
 

1) Vysvětlete nám prosím krátce princip Rekonektivního léčení.

Rekonektivní léčení je v podstatě návratem do našeho původního stavu rovnováhy a zdraví. Nezaměřuje se na konkrétní problém, ale nastartuje v těle proces, který způsobí, že náš organismus se začne léčit sám v místě, kde je to pro něj nejvíce důležité.

Postupně bere jednu věc za druhou, tak aby nastavil opět rovnováhu v celém našem životě. Tedy ne jen těle, ale i psychice, emocionální stránce, v oblasti vztahů, práce a všude tam, kde rovnováhu nemáme. 

2) Mohl byste uvést konkrétní příklad, jak Rekonektivní léčení působí?

Pro každého je to individuální. Měl jsem osobně stovky klientů s různými problémy. Někdo vstane z lehátka a po 20 letech si sám zaváže tkaničku u bot, někdo jde po sezení k lékaři na kontrolu a zjistí, že nemá v hlavě rakovinové nádory, se kterými se léčil a u někoho se to nejprve neprojeví na fyzické rovině, ale najednou změní kompletně životosprávu, přestane pracovat o víkendech, víc se věnuje rodině a pak se mu teprve dá dohromady i tělo.
Je to různé a velmi osobní.  

 

3) Pro koho je tento druh terapie/léčby určený?

Když si uvědomíte základní podstatu Rekonektivního léčení, tak v zásadě pro kohokoliv.
Tím, že se nezaměřuje na problém, ale znovunastavuje rovnováhu v našem těle, psychice a celém životě, tak ho můžete použít kdekoliv. Každá nemoc je jen vrcholem nerovnováhy v našem životě, která se projeví na fyzické rovině. Takže návratem nebo restartem do rovnováhy způsobíte postupné a někdy v podstatě i okamžité narovnání věcí, které už v rovnováze nebyly.
A k tomu všemu ještě často projdete určitou životní evolucí a změní se Vám vnímání a způsob, jakým o Vašem životě uvažujete.


4) Kdo se může stát praktikem? Jsou potřeba nějaké zkoušky?

Tuto práci se může naučit každý. Je to velmi jednoduché. Praktikem se může stát každý, kdo projde tréninkovým programem Dr.Erica Pearla O.N.E. Experience.
Ten má 2 části. První je 8.hodinový online program a druhá je živý víkend, kde si všechny věci osobně vyzkouší a projde přímo s Dr.Ericem Pearlem a jeho učebním týmem. Tak jako tomu bude letos 9.-11.března v Praze.

Zkoušky se neskládají, ale Eric Pearl a jeho tým během tréninkového programu pečlivě sledují každého budoucího praktika, jak je schopen celou věc uchopit. 

Je to nezapomenutelný zážitek a pro mnoho lidí přinese rozsáhlou změnu myšlení i životní úrovně

Více informací najdete ZDE


Těším se, že se tam s Vámi potkám.

Vladimír Ekart – mentor, instruktor a praktik The Reconnection a Rekonektivního léčení


 
Zde je krátké video o této metodě s lidmi, kteří tím osobně prošli: 
 
 
 


Sdílejte

Facebook

YouTube

Novinky mailem

Nahoru ↑